Горблянська Ірина Юріївна

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисципліни «Біологія»

 

Персональна інформаціяКонтакти

Народилася в 1 січня 1962 року в селі Липовиця, Рожнятівського району, Івано-Франківської області. Навчалася і закінчила Липовицьку середню загальноосвітню школу в 1979 році на відмінно. Цього ж року поступила в Львівський державний університет ім. І.Я. Франка, який закінчила в 1984 році.
В 1984 році, за всеукраїнським розподілом Я потрапила на роботу в загальноосвітню школу №7 міста Калуша, а в 1985 році переведена в загальноосвітню школу №6, в якій пропрацювала до 2014 року. В школі плідно пропрацювала, та отримала звання вчитель-методист. Також приймала участь в наступних конкурсах:
– 2000 рік, січень – участь в конкурсі «Учитель року» , призер конкурсу, друге місце;
– 2005 рік, серпень – участь в конкурсі розробок циклів уроків на тему “Будова клітини”, організованим редакцією газети “Хімія. Біологія” видавництва “Шкільний світ”. Нагороджена дипломом “Друга премія”;
– 2008 рік, квітень, – переможець Всеукраїнського конкурсу “Найкращий тематичний тест”, організованим редакцією газети “Директор школи” та “Інформатика” видавництва “Шкільний світ”.
З 10 вересня 2014 року в Івано-Франківському коледжі Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».
Одружена, чоловік – Горблянський Ярослав Дмитрович 1957 року народження, дочка – Горблянська Галина Ярославівна 1983 року народження, син – Горблянський Володимир Ярославович 1988 року народження. Проживаю в місті Івано-Франківську.