Викладацький склад

Викладацький склад 2018-2019 р.

Івасів Я.І. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін «Українська мова», «Сучасна українська мова з практикумом», «Дитяча література», голова циклової комісії

Багрій М.А. – спеціаліст вищої категорії, кандидат філологічних наук, викладач дисципліни «Українська література»

Бадицька О.М. – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, викладач дисципліни «Зарубіжна література»

Гавучак Г.М. – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Українська література», «Українська мова», «Діловодство в підприємствах готельного типу»