Викладацький склад

Викладацький склад 2018-2019 р.

Івасів Я.І. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін «Українська мова», «Сучасна українська мова з практикумом», «Дитяча література», голова циклової комісії

Багрій М.А. – спеціаліст вищої категорії, кандидат філологічних наук, викладач дисципліни «Українська література»

Бадицька О.М. – спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, викладач дисципліни «Зарубіжна література»

Гавучак Г.М. – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Українська література», «Українська мова», «Діловодство в підприємствах готельного типу»

Глушко В.І. – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Фізика», «Астрономія»

Горецька О.П. – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Українська література», «Українська мова»

Гоцанюк Т.В. – спеціаліст, викладач дисципліни «Фізика»

Зіняк Т.Р. – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисципліни «Географія»

Кравченко І.М. – спеціаліст вищої категорії, викладач дисципліни «Іноземна мова (англ.)», «Країнознавство»

Кречуняк М.Г. – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Математика», «Інформатика», «Інформатика і комп’ютерна техніка», «Інформаційні системи та технології в туризмі», «Інформаційні системи та технології в готельному господарстві», «Вища математика»

Кліщ Л.І. – спеціаліст, викладач дисципліни «Українська література»

Лагойда З.М. – спеціаліст, викладач дисциплін «Іноземна мова (нім.)», «Практикум усного і писемного мовлення (іноземна мова) (нім.)», «Методика навчання іноземної мови (нім.)»

Москаленко Ю.М. – спеціаліст вищої категорії, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства, голова державної підсумкової атестації, керівник практики

Палійчук Т.І. – спеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Біологія», «Хімія», «ОМЗ і валеологія», «Гігієна і санітарія в підприємствах готельного типу»

Павлюк В.С. – спеціаліст, викладач дисциплін «Біологія»

Полякова Т.В. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін «Українська мова», «Сучасна українська мова з практикумом», «Основи культури і техніки мовлення»

Похила Д.Д. – спеціаліст І категорії, викладач дисципліни «Захист Вітчизни (медико-санітарна підготовка)»

Приймак Л.Б. – спеціаліст вищої категорії, кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов і країнознавства, викладач дисципліни «Іноземна мова (нім.)»

Скиданчук О.М. – спеціаліст І категорії, викладач дисциплін «Українська мова», «Українська література»

Скоморовська Н.Б. – спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук, викладач дисципліни «Українська література»

Терновська І.І. – спеціаліст, викладач дисципліни «Зарубіжна література»

Хруслова Г.Т. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист викладач дисципліни «Захист Вітчизни (медико-санітарна підготовка)»

Хруслов Б.Г. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат історичних наук, викладач дисципліни «Захист Вітчизни»