Вітаємо з перемогою!!!

Відповідно до наказу МОН України від 06.12.2017 року № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-2018 н.р.» 21.02- 23.02.2018 року  відбувся ІІ (регіональний) етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ЗВО І-ІІ р.а.  у ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А.Ю. Кримського». В Олімпіаді взяли участь студенти з 11-ти педагогічних ЗВО І-ІІ р.а. Західного регіону.

Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» гідно представила студентка ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Градюк Світлана Олексіївна, яка на даному етапі посіла І місце (викладач Івасів Ярослава Іванівна). Відповідно до результатів ІІ (регіонального) етапу Олімпіади студентка спробує свої сили у ІІІ (заключному) етапі, який відбудеться  28.03-30.03.2018 року на базі Криворізького педагогічного коледжу.