СТУДЕНТКА КОЛЕДЖУ СВІТЛАНА ГРАДЮК -ПРИЗЕР III-ГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

2018.jpg

Третій (загальнонаціональний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів відбувся днями на базі Криворізького обласного музичного коледжу. Проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови є однією з форм популяризації мовного багатства. Організатором мовних змагань виступає Всеукраїнська спілка голів обласних (міських) методичних об’єднань викладачів української філології закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Цьогоріч учасниками III-го етапу Всеукраїнської олімпіади стали 34 переможці обласних і регіональних олімпіад з технічних, медичних, музичних і педагогічних коледжів.

За результатами олімпіади Світлана Градюк,студентка спеціальності «Початкова освіта»  Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету, посіла  ІІ-е призове місце (викладач – Ярослава Івасів).