Творча зустріч-презентація поетичних збірок Володимира Присяжнюка

Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі

Ліна Костенко

В рамках декадника циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності 013 «Початкова освіта»  18 листопада 2019 рокувідбулася творча зустріч-презентація поетичних збірок Володимира Присяжнюка. Координаторами зустрічі виступили спеціаліст вищої категорії Л. М. Ликтей, спеціаліст вищої категорії, к.п.н. О. П. Цюняк, спеціаліст вищої категорії, к.п.н. Т. І. Стамбульська.

Володимир Присяжнюк є автором трьох збірок поезій, публікується в літературних журналах, газетах, альманахах і колективних збірках. Низка його ліричних віршів перекладені іспанською і галісійською мовами. Також він є автором текстів і мелодій пісень, які виконують луареати фестивалю «Червона Рута» Тарас Житинський та Олександр Войтко, Олександр Свєтогоров, Володимир Ринденко, Зоряна Валіховська.

Студентам було представлено збірки «У середмісті моєї пам’яті», «Тобі сюди, Алісо!», «Експресії». Літератор зачитав свої поезії та поетичні пародії. Крайня книга, «Експресії», вийшла друком цього року у львівському видавництві «Сполом».

Під час зустрічі панувала тепла та невимушена атмосфера. Студенти читали поезії автора, співали пісень, ділилися враженнями від вже знайомих творів.