Вітаємо!

ВІТАЄМО!!! Перемога на обласному конкурсі поезій

11 листопада 2020 р. проведено (дистанційно) в Івано-Франківському державному центрі естетичного виховання ІІ етап обласного конкурсу поезій, присвяченого Дню української мови та писемності, серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 32 студенти із 15 закладів фахової передвищої освіти.

Наша студентка-першокурсниця, спеціальність «Туризм», Андріана Рущак здобула ІІ місце  в номінації «Патріотика». Керівник – кандидат філологічних наук Оксана Гавадзин.

Поезією Андріана захоплюється змалечку, пише вірші на різну тематику. Студентка переймається долею Батьківщини, мови, проблемами сучасності, життєвими цінностями. У її творчому доробку є близько 500 поезій.

Вітаємо Андріану Рущак з чудовою перемогою, яка доповнила скарбничку здобутків студентів нашого коледжу! Висловлюємо подяку керівнику!