Сьогодні, 21 квітня, в Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у форматі онлайн розпочала роботу дводенна Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічні аспекти творчості Василя Стефаника (до 150-річчя від дня народження)». Організатором заходу виступила кафедра педагогіки початкової освіти Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Cпіворганізатори – Івано-Франківський фаховий коледж, Центр інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem», Університет обдарованої дитини, кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика.

У роботі наукового форуму взяли участь викладачі та студенти не лише Прикарпатського університету, а й інших вітчизняних закладів вищої освіти. Також до онлайн-заходу долучилися викладачі-філологи Івано-Франківського фахового коледжу.

Під час пленарного засідання виступили з тематичними доповідями:

Скиданчук Олена Михайлівна

ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Багрій Марія Антонівна

НАЦІОСОФІЯ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЯК ОСНОВА ДЕРЖАВНИЦЬКОЇ ІДЕОЛОГІЇ

Гавадзин Оксана Ярославівна

ФОРМУВАННЯ ЛІНГВОКРАЄЗНАВЧОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ЗАСОБАМИ ТВОРЧОСТІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА

Щиро дякуємо організаторам конференції!