Конкурс проєктів «Історичний портрет Василя Стефаника (1871-1936)»

11.05.2021 р. відбувся Конкурс проєктів «Історичний портрет Василя Стефаника (1871-1936): «Я свою душу пустив у душу народу і там почорнів з розпуки…»», на якому студенти першого курсу спеціальностей «Дошкільна освіта», «Прикладна математика» та «Туризм» мали змогу виступити і представити свою творчу роботу. Загалом було представлено 31 проєкт в 5 номінаціях. Переможцями стали Никорак Ірина, Герцяк Софія, Сем’янків Іван, Любінець Вероніка та Опар Юлія, Поп’юк Денис, Войнарович Оксана, Рущак Андріана. Дуже дякуємо викладачу-організатору Надурак Наталії Миколаївні за чудову прес-конференцію! Було приємно слухати і дізнаватися, обмінюватися думками про нашого патрона. Зрозуміти його життєвий шлях на історичному тлі епохи. Можна з впевненістю сказати, що твори Василя Стефаника, написані кров’ю серця й великим талантом, стали окрасою не лише української, а й світової літератури. Письменник хотів бачити свій край вільним, щасливим, і своєю творчістю наближав цей час. Потрібно гордитися і пишатися такою людиною! Тож навчаймося у нашого генія ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА і будьмо талановиті й діяльні як він!

Підготувала відгук студентка ДО-12 Маргарита Катівчук.