ВІТАЄМО!!!

25 січня 2022 року відбувся другий етап XІІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти. Метою проведення є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника представляв студент І курсу Скиданчук Максим (викладач – Скиданчук О.М.), який за результатами Конкурсу посів почесне ІІІ місце та нагороджений дипломом. Це дало йому право спробувати свої сили у фінальному етапі Конкурсу, який відбудеться 05.02.2022 року на базі Фахового коледжу вищої освіти «Університет Короля Данила».

Щиро вітаємо переможця і викладачку!

Бажаємо подальших успіхів і нових досягнень!