7 листопада 2019 року відбувся обласний конкурс поезії, присвячений Дню української мови та писемності, серед студентів закладів фахової передвищої освіти. У II етапі Конкурсу взяло участь 49 студентів із 20 закладів фахової передвищої освіти. З нашого коледжу в даному конкурсі взяли участь Борищак Анна (студентка ПО-22) та Сінітович Мирослав (ПМ-32). Виступ Сінітовича Мирослава відзначено подякою департаменту освіти, науки та молодіжної політики.
Конкурс читців
![](https://ifccyc1.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/106/2019/11/читці.jpg)