Похід у кінотеатр

Сьогодні, 13 травня, студентки групи ПО-25 разом із кураторкою Оленою Михайлівною Скиданчук відвідали показ фільму «Будинок «Слово»» у кінотеатрі Космос.

Фільм «Будинок «Слово»»– це історія про письменників та поетів «Розстріляного Відродження». 1927 року у Харкові за наказом Сталіна збудовано особливий будинок. Тут оселилися кращі українські митці – поети, письменники, художники та режисери. Сама лише можливість жити тут вже була для тогочасних творців визнанням. Якось у будинку з’являється новенький. Він працює коректором преси та понад усе мріє влитися в когорту провідних письменників. Аби оселитися тут йому дійсно знадобився талант – талант підслуховувати та переповідати все почуте агенту НКВС.

Історична драма «Будинок «Слово». Нескінчений роман» знята Тарасом Томенком за сценарієм, написаним ним спільно з Любов’ю Якимчук. У 2017 році він зняв документальний фільм «Будинок «Слово»», робота над яким надихнула на подальше дослідження епохи та персоналій. Проект художнього фільму став одним з переможців конкурсу від Держкіно та отримав державне фінансування, що покрило половину витрат на виробництво.

Перегляд фільму надав усвідомлення студентам значення історії українського народу в нашому житті.