Зіняк Тетяна Романівна

спеціаліст ІІ категорії, викладач дисципліни «Географія»

 

Персональна інформаціяКонтакти

Я, Зіняк Тетяна Романівна, народилася 19 грудня 1987 року в селі Росільна Богородчанського району Івано-Франківської області. Українка, громадянка України.

У 1994 році я вступила до 1 класу Росільнянської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Під час навчання несла різне суспільне навантаження: була керівником культмасового сектора, редактором стінгазети, брала активну участь у шкільній самодіяльності. У 2005 році закінчила Росільнянську ЗОШ I-III ступенів і за успіхи у навчанні нагороджена срібною медаллю.

У тому ж році вступила до Прикарпатськогоуніверситету ім. Василя Стефаника на факультет
„Географія і туризм”. В студентстві займалася науково-практичною діяльністю. У 2009 році отримала диплом бакалавра педагогічної освіти (географія).

У вересні 2009 року вступила в законний шлюб з Зіняк Василем Васильовичем.

У 2010 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти. Географія” та основи економіки, організатора краєзнавчо-туристичної роботи.

З вересня 2010 по 2011 рік працювала вихователем в Угринівському НВК.

У вересні 2011 року народила сина, Зіняк Максима Васильовича.

З 2014 року працюю викладачем географії в Івано-Франківському коледжі Державного вищого навчального закладу „Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.