Церемонія нагородження

Сьогодні в рамках продовження відзначення дня університету, дня народження Василя Стефаника та тижня науки, в Івано-Франківському фаховому коледжі пройшла церемонія нагородження «Світляні висоти мудрості й таланту – 2024». Присутніми були ректор ПНУ, професор Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної роботи Едуард Лапковський, директор Івано-Франківського фахового коледжу Юрій Москаленко, директор малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Іван Бойко, викладачі та студенти.

З вітальним словом виступив ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда.

У ході дійства було нагороджено грамотами і подяками учасників та їхніх наукових керівників щорічної наукової конференції, студентів і їх наукових керівників, які гідно представляли коледж у МАН України, а також тих, хто продемонстрував високий рівень знань у предметних олімпіадах та різноманітних конкурсах.