6 червня студенти Івано-Франківського фахового коледжу групи ПО-15 разом з Оленою Скиданчук та Марією Багрій провели заняття для діток військових. На заході ми багато танцювали, сміялися та співали, а також провели майстер – клас з в‘язання патріотичних браслетів. Ми подарували одні одному незабутні враження та позитивні емоції. Дякуємо Білавич Галині Василівні за можливість познайомитися з такими чудовими дітками! Таким чином, ми поповнили лаву волонтерів в університеті обдарованої дитини.
Робімо добрі вчинки!
![](https://ifccyc1.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/106/2023/06/inshot_20230615_122406174-1024x1024.jpg)