ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Чудові новини надійшли до Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника про результати ІІ етапу  ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є  вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Цього року в конкурсі взяло участь 45 студентів із 29 закладів вищої та фахової передвищої освіти. Наш коледж представляла студентка  ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Нагорняк Неля. За результатами перевірки конкурсних робіт вона посіла ІІ місце. Дякуємо викладачу-методисту Скиданчук Олені  Михайлівні, яка готувала студентку до конкурсу.

Адміністрація коледжу вітає Нелю та її наставника з перемогою та бажає подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!