ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

І знову чудові новини надійшли до Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника про результати ІІІ ХХІV Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика, метою якого є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Наш коледж представляла студентка  ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Примич Яна. За результатами перевірки конкурсних робіт вона посіла ІІ місце. Дякуємо викладачу-методисту Івасів Ярославі Іванівні, яка готувала студентку до конкурсу.

Адміністрація коледжу вітає Яну та її наставника з перемогою та бажає подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!