І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови

18 березня відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови. Всеукраїнські  студентські олімпіади з базових предметів — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України,покликаний заохотити  студентську молодь до вивчення окремих предметів. Проводяться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України під патронатом профільного міністерства.

Основною метою проведення олімпіади з української мови  є виявлення філологічно обдарованих здобувачів освіти, активізація їх творчих здібностей, створення умов для їхнього розвитку та самовдосконалення, популяризація української мови   серед студентської  молоді.

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих особистостей, які творчою працею спонукатимуть громадянське суспільство до побудови сильної, незалежної держави на засадах толерантності й гідності.

Усього в І етапі взяло участь 67  студентів.