«Шевченкове слово звучить крізь віки»

Студенти першого курсу Івано-Франківського фахового коледжу спеціальностей «Дошкільна освіта», «Туризм», «Право» разом із викладачкою української літератури Гавадзин О. Я. вшанували пам’ять славного сина українського народу, Тараса Григоровича Шевченка.

Тарасове слово звучало натхненно і піднесено. Студенти із захопленням декламували вірші поета. У виступах переважала романтична та патріотична лірика.

Твори Кобзаря допомагають осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.

«Борітеся – поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!» – пристрасні слова поета долинають зараз до нас крізь віки, дивуючи сучасністю й актуальністю звучання.

Нехай вічно живе серед нас палке Кобзареве слово, хай надихає його висока віра, хай зігріває його щира й жертовна любов!

Ти завжди в серцях людей, Тарасе,

Хай замруть з повагою віки,

Бо ніколи час твої не згасить

Полум’яні золоті рядки!