Флешмоб-вітання «Моя мова – мій код»

Сьогодні, 9 листопада, студенти спеціальності «Дошкільна освіта», «Право» та «Туризм» разом з викладачкою Гавадзин Оксаною Ярославівною відзначили День української писемності та мови.

Мова − це духовне джерело життя, це безцінний скарб, яким нагородив нас Господь. Наша мова втілює в собі український характер, пам’ять, історію та душевну міць, звичаї і традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу і силу людської душі.

Як чудово, коли народ зберігає свою мову. Адже мова − це показник існування нації. Поки існує мова, існує народ.

День української писемності та мови став святом, яке гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

Студенти активно, з великою охотою приєдналися до флешмобу-вітання «Моя мова – мій код». Звучали поезії, пісні, вислови видатних особистостей про мову. Учасники згадали доробок мовознавцівО. Потебні, Є. Тимченка, А. Кримського, Л. Булаховського, О. Мельничука та багатьох інших, які зробили вагомий внесок у дослідженні української мови.