Навчаючись – пізнаємо, пізнаючи – збагачуємось духовно!

09.11.2021 р. студенти групи ПО-25 Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника разом із викладачкою Івасів Я. І. провели незвичайне заняття – свято, приурочене Дню української писемності та мови.

Студенти підготували повідомлення-презентацію про цей день, а також – про особливості його відзначення в Україні. Варто зауважити, що вихованці Івано-Франківського фахового коледжу глибоко усвідомлюють важливість культури мовлення, а тому розуміють необхідність добре вивчати рідну мову, відкриваючи її таємниці, пізнаючи глибини, щоб не засмічувати мовними покручами… Саме тому провели також мовознавчий турнір «Перший мільйон», з метою вдосконалення умінь і навичок мовної культури.

І ми виграли свій «перший мільйон»! Нехай віртуально, але знання здобули реальні! Знаємо, що «… без усякої іншої науки ще можна обійтися, без знання рідної мови обійтися не можна». (І. Срезневський)

Навчаючись – пізнаємо, пізнаючи – збагачуємось духовно!