Ми підкорили найвищу точку України – г. Говерлу.

Ми підкорили найвищу точку України – г. Говерлу. Відбувся підйом 21 жовтня 2022 року групою , що складалась зі студентів 1 курсу Івано- Франківського фахового коледжу ПНУ ім. В. Стефаника та супроводжуючих: Максимець Б. В. , Скиданчук О. М., Павелко Р. О., Копцюх Н. І. Погода радувала, світило ясне сонце, а на схилах вже лежав перший сніг. Висота 2061 м не лякала, лише манила своєю величністю. Маршурт був тяжким, але разом ми подолали його. Дихати гірським повітрям було задоволенням для кожного. Додому підкорювачі повернулись втомлені, але щасливі. Дякуємо адміністрації коледжу за можливість відчути надзвичайні емоції. Щиро вдячні нашим супроводжуючим! Під вашим пильним наглядом ми подолали весь шлях до верхівки.