ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

   І знову перемога! Чудові новини надійшли до Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника про результати ІІІ (фінального) етапу  ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є  вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Наш коледж представляла студентка  ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Нагорняк Неля. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №398 від 26.03.2024 «Про нагородження переможців ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,які навчаються в закладах освіти»  студентка нашого коледжу посіла ІІІ місце. Дякуємо викладачу-методисту Скиданчук Олені  Михайлівні, яка готувала студентку до конкурсу.

 

Адміністрація коледжу вітає Нелю та її наставника з перемогою та бажає подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!