З Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

7 квітня людство в особі Діви Марії дізналося від Архангела Гавриїла про народження в світ Спасителя. Натомість Бог через Свого посланця отримав благу звістку від Діви Марії про те, що вона з радістю і смиренням приймає це Боже Благословення.

Вважалося, що, коли на Благовіщення, йдучи по воду, дівчина знайде квітку первоцвіту, цього літа вона вийде заміж. Пролісок, що знайдуть на Благовіщення, віщує щастя. Якщо вмитися водою, у яку покладеш цей пролісок, — будеш вродливою. Український народ особливо шанує свято Благовіщення і суворо забороняє всяку працю того дня: за його думкою навіть птиця на Благовіщення святкує, гнізда не робить.

Студенти  коледжу спеціальності «Дошкільна освіта» разом із викладачкою М.А. Багрій вітаю усіх із світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Нехай зі святом радість увійде у Ваш дім.

Щастя, мир, добро назавжди поселяться в нім!