“Від героїв Крут до Героїв Небесної Сотні: крок у безсмертя”

4 лютого 2022 року відбувся поетичний марафон “Від героїв Крут до Героїв Небесної Сотні: крок у безсмертя”, участь у якому взяли викладачі – Багрій М.А, Скиданчук О.М та студенти Дошкільної і Початкової освіти Івано- Франківського фахового коледжу ПНУ імені Василя Стефаника, учні 9-х класів Івано-Франківського ліцею № 20, школярі Усть-Чорнянської гімназії, що на Закарпатті, дев’ятикласники Воронського ліцею та старшокласниці Християнської молодіжної спільноти «Українська молодь Христові» (парафія «Успіння Пресвятої Богородиці», УГКЦ, с. Ворона, що на Коломийщинії), учні Рогатинського ліцею, учасники молодіжної організації Пласт у Рогатині, студенти Педагогічного факультету, батьки учнів та ін. Авторкою творчої ідеї, укладачкою сценарію та режисеркою заходу виступила професорка кафедри педагогіки початкової освіти, очільниця гуртка «Мовні екологи” та УОДу Білавич Г.В.

Важливе виховне та профорієнтаційне значення мало те, що в марафоні взяли участь три покоління. Сьогоднішні студенти звернулися до учнів Прикарпаття та Закарпаття із закликом: «Дорогі наші школярі! Ми, майбутні вчителі початкових класів і дошкілля, щиро вдячні вам за те, що долучилися до нашого поетичного марафону. У Вашій особі ми бачимо своїх майбутніх колег, тих, хто невдовзі поповнить ряди студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, навчатиметься в Івано-Франківському фаховому коледжі, увіллється в нашу дружню веселу творчу студентську родину, у якій нікому не тісно, у якій усім живеться дуже комфортно, у якій, мов рідні батьки, опікуються нами прекрасні люди, наші високопрофесійні викладачі.

Чекаємо на Вас! Готові тісно з Вами спілкуватися в створених групах, будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!”