07 листопада відбувся І етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відповідно до указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571.

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих особистостей, які творчою працею спонукатимуть громадянське суспільство до побудови сильної, незалежної держави на засадах толерантності й гідності.

Конкурс дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Усього в І етапі взяли участь 49 студентів.