Я подолаю тебе, враже, рідним словом!

8 листопада, з нагоди  Дня писемності та мови, в Івано-Франківському фаховому коледжі відбувся захід ” Я подолаю тебе, враже, рідним словом !”, який підготували студенти групи ПО-15 разом із викладачем Скиданчук О. М.

Метою заходу було розширювати і збагачувати знання студентів про мову; формувати в студентів розуміння того, що українська мова – наш скарб, без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Як великим нещастям обертається нищення природи, так і боляче б’є по народові зречення рідної мови чи навіть неповага до неї, що є рівноцінним неповазі до батька й матері.

Ну щоб здавалося слова.

Слова та голос—більш нічого.

А серце б’ється —ожива,

Як їх почує! Знать, од Бога

І голос той, і ті слова

Ідуть меж люди!

(Т. Г Шевченко)

Актуальні слова Тараса Шевченка, який писав немов про наш час і нагадував кожному з нас про необхідність вистояти в умовах лихоліть і скрути, бо “не вмирає душа наша, не вмирає воля…”.