Прем’єра мультфільму  « Мавка. Лісова пісня»

Сьогодні студенти групи ПО-15 Івано-Франківсього фахового коледжу разом з кураторкою  О.М.Скиданчук  переглянули в кінотеатрі найочікуваніший український анімаційний мультфільм  « Мавка. Лісова пісня». Знятий за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології.

Головний елемент, який розділяють рукописна й анімаційна «Лісова пісня» — протиставлення людського й чарівного. Контраст між Мавкою з її світом казкових істот і приземленим, але однаково чарівним Лукашем, який опинився в центрі вічних людських інтриг, проходить наскрізною лінією крізь увесь мультфільм.

Сучасний, яскравий і саме зараз важливий мультфільм, бо він і про добро, і про лють, про готовність захищати, про життєві цінності і любов.

Ми в захваті від мультфільму! Рекомендуємо до перегляду!