Літературна гра «Шевченко питає»

11 березня 2024 року викладачка української мови та літератури Бажалюк Н.Б. провела  зі студентами групи ПМ-11 спеціальності “Прикладна математика”  літературну гру «Шевченко питає».

Студенти переглянули фан-сторінку класика, яка створена за ініціативою Національного музею Тараса Шевченка. Завдяки творчій реконструкції наукового експерименту агентства TABASCO, учасники гри мали можливість почути голос Пророка. З великим захопленням здобувачі освіти подивилися на Кобзаря очима сучасних художників (А.Єрмоленка, Ю.Шаповала, О. Шупляка), переглянули відеокліпи виконання пісень на слова Тараса Шевченка  різноманітних гуртів, дізналися цікаві факти в цифрах.

Усі студенти брали активну участь у грі про Україну, дізналися багато нових фактів про життя Тараса Шевченка, згадали давно забуте, а головне – нагадали, що ми всі патріоти нашої непереможної України!